2018 Opel Modelleri

2018 Opel Modelleri

Dünya markası olarak bilinen ve ülkemizde çoğu zamanlarda satış rekorlarına imza atan markanın 2018 Opel Modelleri merak içinde bekleniyordu. Firma tarafından yapılan ve bütün araçların yeni modellerinin tanıtımının yapıldığı son dönem içinde firma kendi modelini açıkladı. 2018 Opel Modelleri arasında yerini alan yeni Opel GT içinde tanıtımı yapılan ve piyasaya 2020 yılında çıkması beklenen GT modeli çok büyük ilgi gördü. Karizmatik duruşunun yanı sıra aynı zamanda muhteşem bir spor araç modeli olarak hazırlanan harika otomobil büyük beğeni kazandı.

Daha önceki yazı dizisinde yine yeni çıkan modeli göstermiştir. Motor1 sitesinde yer alan resimlerden kaynak kullanılarak hazırlanan özel yazı dizisini yine takip edebilirsiniz. Ülkemizde birçok bayisi bulunan ve müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilen Opel markasına ait yeni model çalışmaları yine araştırmalarımız arasında yer alıyor. Sıfır araç kampanyaları konusunda özel kategorilerden bilgi alabilirsiniz.

2020 Opel GT

Yeni tanıtımları ile daha çok detaylandırılması beklenen 2018 Opel Modelleri araç takibinde bulunan müşterileri heyecanlandırdı diyebiliriz. Sarı rengi ile tanıtımı yapılan spor modelin muhteşem duruşu gerçekten harika. Kendine has özel çizgilerin yer aldığı kaporta bölümünde sert çizgiler ile karizmatik bir görünüm kazandırılmış. İç dizaynı konusunda şu an için net bir açıklama yok. Aracın özelliklerine yeni akımdan gelen en son teknolojilerin olacağı kesin. Markanın kendi internet sitesinde yer alan ve aracın özellikleri konusunda belirtilen tüm hacim konuları yeniden şekillenecek gibi duruyor. Muhteşem bir tasarım ile hazırlanan bu özel aracın takibi yapıp sizi bilgilendireceğiz.

Bir yorum

  1. Opel Marka araçlar ülkemizde iyi tutuldu. Ama biraz pahalı arkadaş. Yedek parça dersen araçtan daha pahalı olacak yakında .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*