BMW 6 M Sport Limited Edition

BMW‘nin yeni müjdesi 6 Serisi M Sport Limited Edition, üç beden ve motor stiline de uygulanacak ve yeni mavi beden rengi ve iki tonlu jantları ile bizlere sunulacak.

Hepimizin sevdiği marka BMW‘nin dördüncü nesil 6 Serisi üstünde çalıştığını bilmekteyiz. Ancak marka bunu yapar iken sahip olunan modeli de ihmal etmemekteydi. Çalışmaların bize yayılan ilk meyvesi daha çok donanım ve ekstra dokunuşlar sahibi olan bir M Sport Limited Edition paketi oldu. Yeni paket, Coupe, Convertible, Gran Coupe yani bütün beden ve motor seçenekleri amacıyla tasarlanmış durumda. Bütün otomobiller, sekiz ileri otomatik şanzımanla ve arkadan çekiş sistemi ya da xDrive dört tekerden çekiş sistemi ile bizlere sunulacak.

6 Serisi M Sport Limited Edition, Sonic Speed Blue isimli mavi renkli metalik bir beden rengi ve çift renkli 20 inçlik hafif alaşım jantlar ile satışa sunulacak. Hem de otomobilin yan aynaları sıradan modellerden ayrılması adına karbon fiber ile kaplanmış durumda.

BMW, paketi heyecanlandırmak amacıyla iç kabinde de farklılıklar düşünmüş. Otomobiller mavi renkli Merino derisi koltuklar ile bir hayli lüks duruma getirilmişler. Koltuklarda tespit edilen mavi renk tonu paspaslarda da içeri bakar bakmaz göze çarpmakta. Hem de şunu belirtmekte de yarar var ; bu koltuklar sadece bu özel versiyonlarda sunuluyor olacak.

Karbon fiber dokunuşlar iç bölgede de, vites bölümü ve ön panel ile devam etmekte. Mavi renkli kapı eşiklerinde “M Sport Limited Edition” yazısı amacıylae girilen aracın standart bir 6 Serisi olmadığını herkese göstermekte.

BMW, 6 Serisi M Sport Limited Edition‘ın siparişlerini önümüzdeki ay almaya başlayacak. Ancak aracın fiyatı ile ilgili şu an amacıyla rastgele bir bilgi bulunmamakta. Bildiğimiz tek şey otomobillerin sınırlı sayıda üretileceği, fakat bu sınırın ne olduğuna dair da hiçbir açıklama yapılmadı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*