Makyajlı Renault Captur

Fransız yapımcının “Avrupa’nın en çok satan ufak crossoverı” ünvanına sahip modeli Capture makyajlandı.

Renault firması geçen hafta Captur modelinin 2016’daki başarılı satış rakamlarını (Avrupa’da 215.670 adet) devam ettirmek istediğini bildirmişti ve bu amaçla sevilen modeli makyaj operasyonundan geçirdi. Sınıfının en çok satan modeli olan Captur makyajda elde ettiği tamamiyle LED farlar ve cam tavanıyla elini daha da güçlenmiş gibi durmakta.

Bu güncellemede anlatılan değişimlerin yanı sıra araçtaki değişim adına Atacama Orange ve Ocean Blue adı verdiği iki beden rengiyle Platinum Grey tavan rengi de opsiyonlar arasında eklendi. Yeni Captur‘da toplamda 30 renk kombinasyonu yer alırken kabinde de 6 değişik kişiselleştirilebilme alternatifi ilgi çekiyor. Dahası müşteriler dış ve iç dizayn amacıyla değişik renkler de seçebiliyor. Bütün şunlar göz önüne alındığında Renault firmasının müşterilere opsiyon olarak onlarca alternatif sunmasını modele verdiği önemin en büyük işareti olarak görebiliriz.

Firma dizayncıları ızgaraya krom manzarası sunarak ön manzarasın Kadjar ve Koleos modellerindeki gibi olmasına özen göstermişler. Bunun yanı sıra, ön ve arka tamponda yer alan C şeklindeki LED farlar ve elden geçirilmiş marşpiyel dizaynı otomobile daha sert bir görüntü kazandırmış durumda. Donanım paketine göre de otomobilde 16 ya da 17 inçlik jantlar alınabilir durumda.

Fransız yapımcı kaputun alında bir değişiklığa gitmemiş, yani 2017 Captur‘da 0.9 ve 1.2 litrelik turbo destekli motorlar aynen kullanılmaya devam ederken, 1.5 litrelik dizelde de hiçbir değişiklık yapılmamış.

Renault, Captur‘u Cenevre Fuarı’nda tanıtacekken fuarda bir elektrikli model sürprizi de olacak. Bu iki model dışında Koleos ve markanın ilk pickup modeli Alaskan ve Alpine A110‘un üretim modeli de tanıtılacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*