Makyajlı Seat Leon Fiyatları Açıklandı

Yeni kuşak üyelerini sunduğu günden bu yana her yerde büyük ilgi gören SEAT‘ın sevilen modeli Seat Leon‘un makyajlanmış durumu 2016 senesinde otomobil severlerin beğenisine sunulmuştu.

İspanyol devi SEAT‘ın yeni modelleri adına bizleri sabırsızlandırdığı hepimizin bildiği bir gerçek… Zira, Avrupa’da ve özellikle ülkemizde çok sevilen Leon‘un tanıtılmasının sonrasında aşağı yukarı dört ay geçti ve bundan sonra piyasaya girdiği belirtiler otomobilin fiyatları da belli oldu.

Genişleyen ve kRomajlı bir çerçeveye sahip ön panjur ve yanilenen ön tamponuyla daha ilgi çekici bir görünüme kavuşan Leon‘un ana hatlarına dokunulmamış. Yeni jant seçenekleri ve beden renkleri opsiyonlar arasına eklenmiş halde ve iç mekanda daha büyük bir dokunmatik bilgi-eğlence ekranı tüketimine imkan sağlanmış.

Performans yönünden baktığımız vakit giriş modellerinde 1.2 litre hacimli benzinli ve 110 beygir gücündeki motorunun yanı sıra motorun 1 litre hacime sahip 115 beygirlik alternatifi görmekteyiz. 1.4 litre hacimli benzinli motorda, önceden bulunduğu gibi 125 ve 150 beygir güç seviyeleri sunulmakta ve 1.6 litre hacimli turbo dizel ünite 115 beygir gücünde. “Bunlar bana yetmez!” diyen performans severlere hitap eden Cupra ise 300 beygir gücüyle bütün ilgileri üstüne çekmekte.

Makyajla beraber Style ve FR‘ın yanına bir de konfor çoğunluklu XCELLENCE donanım srandardı ekleyen Leon, bu pakette krom ön panjur ve yan cam çerçeveler, 17 inç çaplı jantlar, Full LED farlar, ön ve arka park sensörleri, KESSY anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, geri görüş kamerası, sunroof ve 8 inç büyüklüğünde bilgi-eğlence ekranı gibi çoğu donanıma ev sahipliği yapıyor.

Fiyatları, 1.2 litre hacimli motor ve Style paketle 75.400 TL srandardınden başlayan Seat Leon‘un 1 litre hacimli motoruna 82.700 TL karşılığında sahip olunurken 125 beygir güç üretebilen 1.4 litre hacimli motor, FR donanımıyla 86.700 TL karşılığında hizmetinize sunulabilir halde. Aynı motorun 150 beyir gücündeki seçenekleri 97.000 ile 99.400 TL arasında alıcı beklerken turbo dizel motorun fiyatı 93.400 TL’den başlamakta.

Son dönemde oluşturulan ÖTV zamlarından bir hayli büyülenen Cupra‘nın fiyatıysa 197.000 TL standardına ulaşmış halde.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*