Subaru Legacy Yenilendi

ir ayrıntı olarak karşımıza çıkmakta. Artık Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu olan bilgi eğlence sistemi ekranın ebatı 6.2 inçten 6.5 inçe çıkmış. Subaru, opsiyonel olarak 8″ ebatında bir ekranı da otomobil severlerin seçimine sunmakta. Merkezi konsolun arka evresinde tespit edilen USB çıkışları yardımıyla arka koltuktaki yolcular da elektronik cihazlarını rahat rahat şarj etme olanağına sahip olacak.

Performans içeriğine gelindiğinde ise motorlarda rastgele bir farklılık yapılmadığını görmekteyiz. Yelpaze 175 beygir ve 236 Nm üretebilen, dört silindirli, 2.5 litrelik boxer motor ile başlayıp kuvveti 256 beygir ve torku 335 Nm olan, altı silindire sahip, 3.6 litrelik boxer motor ile devam etmekte. Firma standart CVT’nin güncellendiğini, bundan sonra düzenin daha tepkili olacağını ve pürüzsüz vites geçişleri sunacağını da öne sürmekte. Amortisör ve elektrikli direksiyon özellikleri ise Legacy‘nin sürüş niteliğini iyileştirmiş.

Teknolojik yenilikler baktığımızda lastik basınç sensörü, direksiyona bağlı LED ön farlar (opsiyon) gibi özellikler görüyoruz. Limited paketinde EyeSight isimli otomatik uzun far fonksiyonu da 2018 model yılıyla gelen farklılıklar arasında.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*